Filtruj restaurace  

Určitě máte otázkyUrčitě máte otázky

Rádi vám na ně odpovíme

Ptát se můžete ve formuláří na konci této stránky nebo na stejném v sekci Kontakt. Pár zásadních otázek jsme si položili za vás. Tady jsou odpovědi:

O čem to celé je?

Portál jidlopodnos.cz sdružuje restaurace v Karlových Varech, které prostřednictvím přepravní firmy dovezou vybrané jídlo až k vám domů. Tento portál vytvořil zdravé konkurenční prostředí těchto restaurací a zajistil tak různé výhody pro své zákazníky (platby kartou, věrnostní programy a pod.). Zároveň portál jidlopodnos.cz podstatně změnil zažíté povědomí o tom, že jde objednat pouze dovoz pizzy. Máte chuť na kotel guláše? Prosím, jidlopodnos.cz je vám k dispozici.

Co kvalita jídla?

Do portálu jidlopodnos.cz jsme zařadili pouze kvalitní a ověřené restaurace. Díky tomu můžeme ručit za kvalitu dodaného jídla. Pokud nebudete s dodaným zbožím spokojeni, vrátíme vám plnou hodnotu objednávky. Více se dozvíte v sekci Garance kvality.

V dovezeném jídle něco chybí. Co s tím?

Jako u každého jiného zboží doporučujeme zkontrolovat jídlo hned po převzetí a řešit tento problém hned s dovozcem. Pokud na to přijdete později, zavolejte přímo do restaurace, která jídlo dodala (telefonní číslo na restauraci vám přijde v SMS už při objednávce). Pokud ani to nepomůže, napište na email info@jidlopodnos.cz a my se o zbytek postaráme.

Můžu si objednat jídlo z více restaurací najednou?

Ano, můžete. Budete však v průběhu objednávky upozorněni na skutečnost, že dovoz z každé restaurace platíte zvlášť. V praxi to vypadá tak, že když objednáte najednou ze tří restaurací, platíte také tři dovozy. Navíc vás systém upozorní, že musíte aktuální objednávku dokončit a začít novou z jiné restaurace. Ve výsledku je pak situace taková, že uděláte tři nezávislé objednávky. Všechny samozřejmě dorazí najednou. Z tohoto důvodu doporučujeme registraci, abyste nemuseli neustále vyplňovat své iniciály.

Kolik stojí dovoz jídla?

Běžně stojí 39 Kč po celých Karlových Varech. Může se stát, že restaurace, která má vlastní dovoz (obvykle pizzerie) vám můžou účtovat více nebo méně. Cenu dovozu se dozvíte v profilu dané restaurace. Některá restaurace poskytuje rozvoz zdarma. O tom vás bude informovat ikona Rozvoz zdarma uvedená v profilu restaurace.

Co nějaké akce a bonusy?

Určitě se budeme snažit a bude jich spousta! V každém případě dáváme každé restauraci prostor, aby si organizovala svou vlastní akci. Poznáte ji podle ikony Pořádané akce v profilu restaurace. Některé restaurace budou také zařazeny do věrnostního programu (ikona Věrnostní program). Od nich budete dostávat kredity za věrnost. Kredity pak můžete utrativ v té restauraci, v které jste je získali. Navíc i my budeme rozdávat kredity za vaši přízeň. Dostanete kredity za registraci, za Like na Facebooku, za doporučení restaurace nebo za výhru v pořádaných soutěžích. Soutěže budou obvykle na našem Facebookovém profilu.

Jak jídlo zaplatím?

Samozřejmě opět jednoduše! Můžete zaplatit hotově kurýrovi nebo zaplatíte předem z pohodlí domova v online bankovním systému. Je rychlý, přehledný a především bezpečný. Platit můžete i stravenkami. Restaurace, která stravenky přijímá bude označená ikonou Stravenky.Kam všude vám jídlo přivezeme:

Karlovy Vary a okolí: Loket, Pila, Březová u Sokolova, Citice, Královské Poříčí, Lomnice, Sokolov, Staré Sedlo, Dolní Rychnov, Svatava, Horní Slavkov, Loket, Nové Sedlo, Chodov, Chranišov, Loučky, Stará Chodovská, Bor, Březová u Karlových Varů, Háje, Hůrky, Jenišov, Kolová, Lesov, Olšová Vrata, Otovice, Podlesí, Sadov, Stanovice, Stráň, Bohatice, Dvory, Doubí, Rybáře, Sedlec, Čankov, Počerny, Rosnice, Stará Role, Tašovice, Drahovice, Děpoltovice, Jimlíkov, Mezirolí, Nová Role, Hroznětín, Kyselka, Radošov, Dolní Žďár, Ostrov, Vintířov.

Teplice a okolí: Běhánky, Bohosudov, Bystřany, Bystřice, Chabařovice, Drahkov, Drahůnky, Dubí, Duchcov, Hostomice, Hudcov, Jeníkov, Kladruby, Košťany, Kozlíky, Křemýž, Krupka, Kvítkov, Lahošť, Lbín, Maršov, Modlany, Mstišov, Nechvalice, Nová Ves, Nové Dvory, Nové Modlany, Novosedlice, Ohníč, Oldřichov, Pňovičky, Pozorka, Přestanov, Přítkov, Proboštov, Prosetice, Pytlíkov, Roudníky, Rtyně nad Bílinou, Sezemice, Soběchleby, Sobědruhy, Srbice, Štěrbina, Straky, Střelná, Suché, Světice, Trnovany, Újezdeček, Unčín, Úpořiny, Velvěty, Věšťany, Vrchoslav, Všechlapy, Zabrušany, Želénky

Dále vozíme ve městech: TEPLICE, TÁBOR, KLADNO, ÚSTÍ NAD LABEM, KARLOVY VARY, BRNO, DĚČÍN, MLADÁ BOLESLAV