Filtruj restaurace  

Proč jídlo od nás?

Důvodů je hned několik

Vždy se budeme snažit přinášet na náš portál ty nejlepší nápady a služby, které vám zpříjemní vaše chvilky. Pokud budete mít nějaké připomínky nebo návrhy na vylepšení systému budeme rádi, když nám napíšete krátkou zprávu v kontaktu. Pokud to bude opravdu dobrý nápad, který zkvalitní naše služby, odměníme vás dalším přídělem kreditů (až 500 kreditů na váš účet!)

Rozmanitost jídel Garance kvality Věrnostní program

Rozmanitost jídel

Garance kvality

Věrnostní program

Boříme mýtus, že si můžete objednat pouze rozvoz pizzy. Pryč jsou doby, kdy jste byly odkázáni na jedno a to samé jídlo. Dnes si můžete vybrat opravdu to, na co máte chuť. Je libo tataráček, suschi nebo třeba rýžový nákyp? jidlopodnos.cz vám ho přiveze!

Do portálu jidlopodnos.cz jsme zařadili pouze kvalitní a ověřené restaurace. Díky tomu můžeme ručit za kvalitu dodaného jídla. Pokud nebudete s dodaným zbožím spokojeni, vrátíme vám plnou hodnotu objednávky.

» více informací o garanci kvality

Většina restaurací na portálu jidlopodnos.cz je zařazena do věrnostního programu. Poznáte to podle ikony v přehledu restaurace. Tímto symbolem vám dává restaurace najevo, že si váží vaší věrnosti.

» více informací o věrnostním programu

Horká linka Platba kartou online Vaše hodnocení restaurace

Horká linka

Platba kartou online

Vaše hodnocení restaurace

Nejste právě u počítače a chcete si objednat své oblíbené jídlo? Je vám k dispozici "Horká linka", na které vám naše operátorka/operátor udělá objednávku za vás. A pokud využíváte věrnostního programu, stačí...

» více o Horké lince

Nemáte hotovost, pouze peníze na účtu? Nevadí. Náš systém umožňuje platby online kreditní kartou. Zaplatíte jednoduše a bezpečně. Nemusíte se pak zdržovat platbou v hotovosti "mezi dveřmi" Používáme zabezpečený systém plateb GoPay.
Máte možnost ohodnotit restauraci, z které jste si objednal jídlo. Obvykle 6 hodin po objednávce vám přijde email, kde vás poprosíme o vyplnění krátkého dotazníku, případně i textového hodnocení. Výsledky dotazníku se anonymně objeví v profilu dané restaurace.Kam všude vám jídlo přivezeme:

Karlovy Vary a okolí: Loket, Pila, Březová u Sokolova, Citice, Královské Poříčí, Lomnice, Sokolov, Staré Sedlo, Dolní Rychnov, Svatava, Horní Slavkov, Loket, Nové Sedlo, Chodov, Chranišov, Loučky, Stará Chodovská, Bor, Březová u Karlových Varů, Háje, Hůrky, Jenišov, Kolová, Lesov, Olšová Vrata, Otovice, Podlesí, Sadov, Stanovice, Stráň, Bohatice, Dvory, Doubí, Rybáře, Sedlec, Čankov, Počerny, Rosnice, Stará Role, Tašovice, Drahovice, Děpoltovice, Jimlíkov, Mezirolí, Nová Role, Hroznětín, Kyselka, Radošov, Dolní Žďár, Ostrov, Vintířov.

Teplice a okolí: Běhánky, Bohosudov, Bystřany, Bystřice, Chabařovice, Drahkov, Drahůnky, Dubí, Duchcov, Hostomice, Hudcov, Jeníkov, Kladruby, Košťany, Kozlíky, Křemýž, Krupka, Kvítkov, Lahošť, Lbín, Maršov, Modlany, Mstišov, Nechvalice, Nová Ves, Nové Dvory, Nové Modlany, Novosedlice, Ohníč, Oldřichov, Pňovičky, Pozorka, Přestanov, Přítkov, Proboštov, Prosetice, Pytlíkov, Roudníky, Rtyně nad Bílinou, Sezemice, Soběchleby, Sobědruhy, Srbice, Štěrbina, Straky, Střelná, Suché, Světice, Trnovany, Újezdeček, Unčín, Úpořiny, Velvěty, Věšťany, Vrchoslav, Všechlapy, Zabrušany, Želénky

Dále vozíme ve městech: TEPLICE, TÁBOR, KLADNO, ÚSTÍ NAD LABEM, KARLOVY VARY, BRNO, DĚČÍN, MLADÁ BOLESLAV