Cantina - Café Nostress Karlovy Vary - Rozvoz jídel - Jídlo pod nos
Filtruj restaurace  
Vaše objednávka
skvělé4.5 Skvělé
dle 362 hodnocení
"K jídlu jako takovému nemám připomínek až na to, že jsem v poznámce k objednávce uvedla, že žádám o měnu přílohy, kdy na tento můj požadavek nebylo nijak reagováno (nebyla jsem upozorněna, že to není možné) a jídlo mi bylo dovezeno s původní přílohou. Nechápu, proč je tedy u objednávky kolonka "poznámky", do které je možné vyplnit mimo jiné upozornění na ingredience, když je pak zřejmě nikdo nečte. "
zobrazit další hodnoceníVáš thermobox

Obaly

zdarma

Cena dopravy

55 Kč

Zatím celkem

55 Kč

Do minimální ceny objednávky zbývá

99 Kč


Restaurace nyní nerozváží

Cantina - Café Nostress
Místo pro rozvoz: Karlovy Vary
Čas dodání: 30 - 60 min
Minimální cena objednávky: 99 Kč
Cena rozvozu: 55 Kč
Platba kartou: ANO
Platba stravenkami: NE

Garance spokojenosti

Podmínky rozvozu

Otevírací doba

Adresa

Do portálu jidlopodnos.cz jsme zařadili pouze kvalitní a ověřené restaurace. Díky tomu můžeme ručit za kvalitu dodaného jídla. Pokud nebudete s dodaným zbožím spokojeni, vrátíme vám plnou hodnotu objednávky.
Jídla mohou obsahovat alergeny. Bližší informace o složení jídla vám poskytne restaurace. „Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online: v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“
Otevírací doba Doba rozvozů
Pondělí: 7:30 - 15:00 10:00 - 14:00
Úterý: 7:30 - 15:00 10:00 - 14:00
Středa: 7:30 - 15:00 10:00 - 14:00
Čtvrtek: 7:30 - 15:00 10:00 - 14:00
Pátek: 7:30 - 15:00 10:00 - 14:00
Sobota: zavřeno
Neděle: zavřeno
Cantina - Café Nostress
Závodní 391/96C
36006 Karlovy Vary
Naše nabídka
Doplatek objednávky

Doplatek objednávky 1 Kč

 

1 Kč

vložit do termoboxu

Doplatek objednávky 3 Kč

 

3 Kč

vložit do termoboxu

Doplatek objednávky 5 Kč

 

5 Kč

vložit do termoboxu
Kam všude vám jídlo přivezeme:

Karlovy Vary a okolí: Loket, Pila, Březová u Sokolova, Citice, Královské Poříčí, Lomnice, Sokolov, Staré Sedlo, Dolní Rychnov, Svatava, Horní Slavkov, Loket, Nové Sedlo, Chodov, Chranišov, Loučky, Stará Chodovská, Bor, Březová u Karlových Varů, Háje, Hůrky, Jenišov, Kolová, Lesov, Olšová Vrata, Otovice, Podlesí, Sadov, Stanovice, Stráň, Bohatice, Dvory, Doubí, Rybáře, Sedlec, Čankov, Počerny, Rosnice, Stará Role, Tašovice, Drahovice, Děpoltovice, Jimlíkov, Mezirolí, Nová Role, Hroznětín, Kyselka, Radošov, Dolní Žďár, Ostrov, Vintířov.

Teplice a okolí: Běhánky, Bohosudov, Bystřany, Bystřice, Chabařovice, Drahkov, Drahůnky, Dubí, Duchcov, Hostomice, Hudcov, Jeníkov, Kladruby, Košťany, Kozlíky, Křemýž, Krupka, Kvítkov, Lahošť, Lbín, Maršov, Modlany, Mstišov, Nechvalice, Nová Ves, Nové Dvory, Nové Modlany, Novosedlice, Ohníč, Oldřichov, Pňovičky, Pozorka, Přestanov, Přítkov, Proboštov, Prosetice, Pytlíkov, Roudníky, Rtyně nad Bílinou, Sezemice, Soběchleby, Sobědruhy, Srbice, Štěrbina, Straky, Střelná, Suché, Světice, Trnovany, Újezdeček, Unčín, Úpořiny, Velvěty, Věšťany, Vrchoslav, Všechlapy, Zabrušany, Želénky

Dále vozíme ve městech: TEPLICE, ČESKÁ LÍPA, TÁBOR, KLADNO, ÚSTÍ NAD LABEM