Filtruj restaurace  

 
Mánuál administrace KLIENT
 

Realizace objednávky

Moje restaurace
 

Na obrázku níže vidíte titulní stránku administrace KLIENT pro příjem objednávek. Rozdělení titulní stránky najdete v popiskách. Pro vás nejdůležitější je zelené tlačítko „Objednávky". Tam najdete seznam objednávek za zvolené období se všemi důležitými informacemi.
Na titulní straně jsou také tlačítka s možností okamžitého vypnutí restaurace na jednu nebo dvě hodiny, nebo na celý den. Opětovným stisknutím zavřeného tlačítka restauraci znovu otevřete.
 

Úvod

 

Objednávky / Aktuální vyúčtování
 

Na dalším obrázku (níže) uvidíte objednávky za aktuální den. Den nebo období si můžete kdykoli změnit. Systém se automaticky aktualizuje každých cca 0 sekund.
Ve chvíli, kdy přijde nová objednávka, má červené pozadí a ozve se opakovaně hláška, že máte novou objednávku. Tato hláška se opakuje do chvíle, než objednávku nepotvrdíte. V tu chvíli má objednávka bílé pozadí.
Řádek s objednávkou obsahuje datum a čas vytvoření objednávky, čas, na který má být objednávka hotova, číslo objednávky, jméno a telefon na kurýra, který si přijede, způsob platby, jméno a telefon zákazníka i nakonec poznámka, která se může týkat jídla nebo dovozu. Tuto poznámku prosím čtěte pozorně. Dále obsahuje ikony - na obrázku jsou popisky.
 

Objednávka

 

Moje restaurace
 

Řiďdte se sem poznámkami na obrázku níže.

 

Moje restauraceKam všude vám jídlo přivezeme:

Karlovy Vary a okolí: Loket, Pila, Březová u Sokolova, Citice, Královské Poříčí, Lomnice, Sokolov, Staré Sedlo, Dolní Rychnov, Svatava, Horní Slavkov, Loket, Nové Sedlo, Chodov, Chranišov, Loučky, Stará Chodovská, Bor, Březová u Karlových Varů, Háje, Hůrky, Jenišov, Kolová, Lesov, Olšová Vrata, Otovice, Podlesí, Sadov, Stanovice, Stráň, Bohatice, Dvory, Doubí, Rybáře, Sedlec, Čankov, Počerny, Rosnice, Stará Role, Tašovice, Drahovice, Děpoltovice, Jimlíkov, Mezirolí, Nová Role, Hroznětín, Kyselka, Radošov, Dolní Žďár, Ostrov, Vintířov.

Teplice a okolí: Běhánky, Bohosudov, Bystřany, Bystřice, Chabařovice, Drahkov, Drahůnky, Dubí, Duchcov, Hostomice, Hudcov, Jeníkov, Kladruby, Košťany, Kozlíky, Křemýž, Krupka, Kvítkov, Lahošť, Lbín, Maršov, Modlany, Mstišov, Nechvalice, Nová Ves, Nové Dvory, Nové Modlany, Novosedlice, Ohníč, Oldřichov, Pňovičky, Pozorka, Přestanov, Přítkov, Proboštov, Prosetice, Pytlíkov, Roudníky, Rtyně nad Bílinou, Sezemice, Soběchleby, Sobědruhy, Srbice, Štěrbina, Straky, Střelná, Suché, Světice, Trnovany, Újezdeček, Unčín, Úpořiny, Velvěty, Věšťany, Vrchoslav, Všechlapy, Zabrušany, Želénky

Dále vozíme ve městech: TEPLICE, TÁBOR, KLADNO, ÚSTÍ NAD LABEM, KARLOVY VARY, BRNO, DĚČÍN, MLADÁ BOLESLAV